Zgadzam się Więcej informacji

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

litery 3d

Oferujemy Państwu trzy różne rodzaje przestrzennych liter podświetlanych wewnętrznie. Możliwe jest także ich łączenie, co pozwala uzyskać niepowtarzalne efekty.

Litery świecące licem
Dobre rozwiązanie dla mniejszych liter. Lico wykonane jest z pleksi, natomiast boki zrobione są z taśmy aluminiowej. Litery mają głębokość od 3 do 21 cm, w zależności od efektu, jaki chcemy uzyskać.

Litery z kolorowymi bokami
Lico dużych liter wykonywane jest z winylu, natomiast sama konstrukcja to zespawane profile aluminiowe, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie form w bardzo dużych rozmiarach bez konieczności łączenia ich na licach. Boki takich liter malowane są proszkowo – do wyboru dowolne kolory z palety RAL.

Efekt halo – poświata za literami
Litery zostają zamontowane w pewnej odległości od ściany, aby umieszczone wewnątrz nich światło mogło odbić się od tła i rozproszyć wokół znaku, tworząc efekt poświaty. Litery mogą zostać wykonane z bokami (z pleksi, dibondu, spawane z blachy), lub bez, zależnie od ich rozmiaru.

Litery świecące licem i bokami
W tym rozwiązaniu litery wykonane są z pleksi. Jest to dobry wybór w przypadku małej i średniej wielkości znaków. Chętnie wykorzystywane są w różnego rodzaju wnętrzach.