Zgadzam się Więcej informacji

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

litery 3d

W naszej ofercie znajdziecie Państwo litery przestrzenne podświetlanych wewnętrznie w trzech różnych rodzajach. Możliwe jest także ich łączenie, co pozwala uzyskać niepowtarzalne efekty.

Litery świecące licem
Dobre rozwiązanie dla mniejszych liter. Lico wykonane jest z pleksi, natomiast boki zrobione są z taśmy aluminiowej. Litery mają głębokość od 3 do 21 cm, w zależności od efektu, jaki chcemy uzyskać.

Litery z kolorowymi bokami
Lico dużych liter wykonywane jest z winylu, natomiast sama konstrukcja to zespawane profile aluminiowe, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie form w bardzo dużych rozmiarach bez konieczności łączenia ich na licach. Boki takich liter malowane są proszkowo – do wyboru dowolne kolory z palety RAL.

Efekt halo – poświata za literami
Litery przestrzenne zostają zamontowane w pewnej odległości od ściany, aby umieszczone wewnątrz nich światło mogło odbić się od tła i rozproszyć wokół znaku, tworząc efekt poświaty. Litery mogą zostać wykonane z bokami (z pleksi, dibondu, spawane z blachy), lub bez, zależnie od ich rozmiaru.

Litery świecące licem i bokami
W tym rozwiązaniu litery 3D wykonane są z pleksi. Jest to dobry wybór w przypadku małej i średniej wielkości znaków. Chętnie wykorzystywane są w różnego rodzaju wnętrzach.