Zgadzam się Więcej informacji

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

O nas

Nasza dewiza: „nie ma rzeczy niemożliwych”.
Jesteśmy firmą rodzinną, działającą na polskim rynku reklamowym od 1991 roku. Posiadamy własną produkcję, to znaczy, że nie zapłacą Państwo za pośrednictwo, tylko za sam produkt. Obsługa Klienta jest kompleksowa: od projektu po realizację. Wieloletnie doświadczenie gwarantuje wysoką jakość naszych produktów, a wciąż powiększający się zespół młodych handlowców śledzi aktualne trendy i nowinki technologiczne tak, by oferowane przez nas reklamy były modne i najbardziej efektywne.
Nasza oferta to m. in.: reklama zewnętrzna, świetlna, litery 3D, kasetony, neony, szyldy, tablice reklamowe, siatki i banery, studio graficzne i wydruki, a także oklejanie samochodów i środków transportu miejskiego.
Wykonujemy konstrukcje, przewozimy i montujemy. Obsługujemy klientów z całej Polski, nasze prace można obejrzeć w większości dużych miast.
W zakładce Oferta znajdą państwo kategorie reklam, lub proszę wpisać szukaną frazę w wyszukiwarkę strony, bądź przejść do działu: reklama, usługi lub studio graficzne.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!